Další služby

Taneční vystoupení

Pro doplnění programu na Vašem plese, večírcích a jiných společenských událostech nabízíme širokou škálu tanečních vystoupení. Běžně zahajujeme plesy s naší plesovou choreografií. Vystupujeme s ukázkami společenských tanců, jazz dance, párové tance a jiné. Vystupujeme již několik desítek let a máme velkou praxi. Stačí si jen vybrat z naší aktuální nabídky. Pro inspiraci se můžete podívat na fotky či videa na našich sociálních sítích.

Konferování

Nabízíme konferování plesů a společenských akcí, přípravu scénáře, organizaci slavnostního přivítání čestných hostů, moderování módních přehlídek, soutěží krásy, hudebních a filmových festivalů, speciálních soutěží, při veletržních akcích – na stáncích i při zvláštních prezentacích. Zajištění slavnostního otevírání objektů, zahajování provozu atd. Kdekoli potřebujete kvalitního moderátora s dlouholetou praxí, potřebujete právě nás. Několik desítek let praxe při konferování společenských událostí jsou zárukou pro Vaši spokojenost. Zkušenosti máme i s přímým televizním přenosem. V případě potřeby zajistíme i kompletní ozvučení.

danza-brno-sluzby-konferovani

Pronájem sálu

Naše prostory si můžete pronajímat pro pravidelné akce dlouhodobě či jen na nahodilou akci. Prostory je možno využit i k jiným příležitostem – školení, odborné vzdělávací kurzy, oslavy narozenin, maturitní večírky atd. Jsme vybaveni pro všestrané využití – stoly, židle, audiovizuální technika, na požádání zajistíme speciální přístroje. Pro zajištění stravování spolupracujeme s cateringovou firmou, nebo si můžete vše zajistit svépomocí.

Dětské pořady

Karneval: Taneční zábava se ŠÁŠOU a jeho vlastní diskotékou provede děti i dospělé mnoha rytmy a žánry – od polky mazurky, valčík až po rokenrol a moderní disko. Pohybové soutěže, písničky, hádanky, vyhodnocení masek, neboli program plný dobré zábavy, smíchu a radosti z pohybu.

Mikulášská: Vánoční nadílka – obdoba estrádního programu s příchodem Mikuláše a rozdáváním dárků.

Estráda: ŠÁŠA se představuje 60 minut soutěží, písniček a klaunských dovedností. Soutěž o nejlepšího tanečníka, závody aut, stavba pyramidy. Vhodné pro MŠ a l. stupeň ZŠ.

Výchovné programy: Zajišťujeme vzdělávací a výchovné programy pro školáky. Snahou je zapojit děti aktivně do dané problematiky. Přednášíme o historii tance a současných trendech, provádíme ukázky tanečních stylů. Výuka se stává interaktivní, zábavná i poučná. V rámci programu se děti učí i základy kroky a variace, soutěž dětí pak bývá zpravidla nedílnou součástí. Určeno pro ZŠ – společenský tanec je v osnovách pro všechny stupně.

danza-brno-sluzby-detske-porady

Organizace akcí

Pořádáte tematickou firemní akci? Chcete uspořádat ples, oslavu, dětský den? I s tím Vám dokážeme poradit, nebo vše zařídit k Vaší spokojenosti. Poradíme Vám s výběrem sálu, se stolovým uspořádáním, s vhodností prostředí pro konkrétní akci. Nabídneme Vám orchestry všech možných žánrů i cenových skupin. Zajistíme technické vybavení pro Vaši akci – audio i video techniku, osvětlení atd. Zajistíme moderátora akce, doprovodný programu dle typu společenské akce, hostesky v jednotném oblečení. Připravíme tiskoviny, případně výzdobu sálu. Prostě vše, co Vaše akce bude vyžadovat. Neváhejte a obraťte se na nás.

danza-brno-sluzby-akce

Máte zájem o nějakou naši službu?


Podívejte se, co dalšího nabízíme

Přejít nahoru